Lista uczniów


Lista uczniów wszystkich klas uczących się w roku szkolnym 2018/2019 w naszym Liceum.

Klasa IA

Ciesielski Sebastian, Czechowski Dawid, Dobrzyński Artur, Grono Konrad, Koczkodon Paulina, Komorowska Weronika, Komorowski Aleksander, Kymona Kamil, Lewandowska Kamila, Łukaszewski Adam, Małkowski Maciej, Mosakowska Magdalena, Mosakowska Michalina, Mróz Anna, Oleksiak Paweł, Otłowski Szymon, Pałaszewski Jakub, Przybysz Patrycja, Pyra Edyta Anna, Rzepiński Karol, Skrzyńska Daria, Sobierajska Karolina, Sokołowska Milena, Suchta Wiktor, Szarlak Damian, Szymańska Aleksandra, Zielonka Anita, Żebrowska Dominika, Żebrowska Karolina
Wychowawca klasy: p. Radosław Filek

Klasa IB

Bednarowski Tymoteusz, Chrzanowska Emilia, Czaplicka Natalia, Dumała Sylwester, Dybikowska Kinga, Gołota Wiktoria Katarzyna, Góralczyk Adam, Gutowska Karolina, Jastrzębska Ilona, Kacprzycka Karolina, Konikiewicz Daria, Kos Mikołaj, Kozłowski Marcin, Natorska Klaudia, Olszewska Eryka, Perdion Łukasz, Piechociński Mateusz, Pijanowski Piotr
Słoniewska Alicja, Stępniewska Ewelina, Zbrzezna Wioleta, Wróblewska Kamila, Żebrowska Martyna
Wychowawca klasy: p. Ewa Rogalska

Klasa IC

Bielak Ewa, Bladosz Weronika, Cesarz Dominika, Częścik Zuzanna, Dimitrowa Marinjela, Godlewska Klaudia, Jastrzębski Krystian Mateusz, Jelińska Kinga, Jusiński Jakub, Karpińska , Daria, Kobylińska Daria, Konarzewska Weronika, Leleń Patrycja, Łyszkowska Wiktoria, Mamiński Mateusz Jan, Milewska Zofia, , Mossakowska Agnieszka, Nałęcz Katarzyna, Napierkowska Paulina
Wychowawca klasy: p. Andrzej Furmański

Klasa ID

Beczak Anita, Biała Paulina, Choiński Adam Piotr, Drążek Michał, Karaśkiewicz Klaudia, Karolak Karolina, Kobylińska Julia Wiktoria, Kownacki Michał, Kozicka Julia, Kraszewski Karol, Kujawka Marta, Leszczyńska Karolina Julia, Majewska Marta, Olender Michał, Pęsiek Justyna Katarzyna, Perzanowski Jakub Andrzej, Pikus Adam, Pyra Joanna, Ruszkowska Zuzanna, Soroko Bartosz, Sotomski Klaudiusz, Strzemieczny Mateusz, Wawrzonkowski Dawid, Wiewiórkowska Natalia Ewa
Wychowawca klasy: p. Anna Olkowska

Klasa IIA

Bartosiewicz Jakub, Bober Patrycja, Bobiński Szymon, Borysowicz Zuzanna, Bryl Oliwia, Ciak Bernard Mikołaj, Cychowska Marlena, Gromelski Mateusz, Gronowska Patrycja, Jabłońska Anna Natalia, Kacprzycki Jakub, Kobyliński Dominik, Kołakowska Anna, Kołodziejska Patrycja Angelika, Kowalski Mateusz, Łojewska Katarzyna, Malicki Jakub, Narojczyk Mateusz, Ordak Katarzyna, Sawicki Hubert, Stańczak Jakub, Strzemieczny Mateusz, Szablak Szymon, Szymańska Magdalena, Wawrzonkowski Jakub, Wawrzyszcz Aleksander Piotr, Wenda Natalia, Wiśniewski Sebastian, Wysocki Bartosz, Zabielski Damian
Wychowawca klasy: p. Agnieszka Kuchta

Klasa IIB

Antczak Jakub, Dąbek Wiktoria, Domańska Wiktoria, Drejko Jakub, Drwęcka Marta, Grzybowska Weronika, Grzywaczewska Weronika, Henrykowski Maciej, Jabłoński Piotr, Jaśkiewicz Angelika, Kacprzycka Paulina, Kacprzykowski Cezary, Kęszczyk Katarzyna, Klik Natalia, Kostrzewski Paweł, Kurowska Julia, Lipińska Oliwia, Napiórkowska Anna, Napiórkowska Weronika, Niedźwiecki Patryk, Oborska Joanna, Osińska Magdalena, Ruszczyńska Karolina, Szczygielska Patrycja, Szydłowska Marta, Tomaszewska Paulina, Tyburska Paulina, Urbańska Kamila, Winnik Maciej
Zalewska Sylwia
Wychowawca klasy: p. Magdalena Zegarowska

Klasa IIC

Bakuła Karolina Kamila, Barańska Karolina, Beczak Emilia, Blacharski Kacper, Budziszewska Magdalena, Bulkowska Karolina, Cesarz Łukasz, Chodkowska Zuzanna, Drobnica Hubert, Dymowski Jakub, Flejszer Martyna, Grzankowska Katarzyna, Jankowska Zuzanna, Kałasiewicz Agnieszka, Kołodziejska Zuzanna, Larenta Szymon, Lisiewska Aleksandra, Łaskarzewski Kacper Karol, Niksińska Katarzyna, Ogonowski Tomasz, Orłowska Monika, Pydyszewska Maja, Rogala Aleksandra, Skórzyńska Aleksandra, Sojak Kinga, Studniak Dominika, Suchołbiak Julia, Turos Wiktoria, Uba Iga Ewa, Uchroński Tomasz, Wielechowski Piotr Paweł, Wiśniewska Małgorzata, Załęska Natalia
Wychowawca klasy: p. Ewa Dobrzyńska

Klasa IID

Abramska Natalia, Bochenek Wiktor, Bukowski Janusz, Chodkowski Marcin, Chrzanowska Aleksandra, Częścik Natalia, Długołęcka Dominika, Dzwonkowski Patryk, Gołębiewska Anna, Jaworski Mikołaj, Karczewski Jakub, Kasjaniuk Łukasz, Kiliański Mikołaj, Konopka Dawid, Kraśniewska Sandra, Kucharska Kinga, Kurowska Natalia, Moczulak Paulina, Niestępska Marta, Opalach Milena, Ossowski Dawid, Palmowski Dominik, Piętka Magdalena, Piotrowski Michał, Politowski Łukasz, Rutkowska Anna, Sitek Damian, Szczęsna Monika, Tomczak Mateusz, Załęski Marcin
Wychowawca klasy: p. Tomasz Kowalewski

Klasa IIIA

Buta Krzysztof; Chodkowska Aleksandra; Drejka Aleksandra; Falacińska Julia; Grabowski Jakub; Jabłońska Wiktoria; Jakubiak Marta; Jaskułowski Paweł; Karczewska Monika; Kobyliński Krzysztof; Kołodziejski Łukasz; Kordowski Jakub; Kozon Dominika; Michalska Kinga; Modzelewski Krzysztof Jan; Murawska Weronika; Muszyński Jakub; Obrębska Justyna; Pachulska Katarzyna; Pańczyk Kamil; Pomiechowski Daniel; Prusik Hubert; Roter Rafał; Rucińska Julita; Suwiński Mateusz Karol; Zakolski Maciej Tomasz; Zaurski Maciej; Zawieska Martyna; Zieliński Kamil
Wychowawca klasy: p. Anna Serafin

Klasa IIIB

Bartkowska Karolina; Biedrzycka Roksana; Ciok Mateusz; Gamdzyk Bogumiła; Kaszuba Łukasz Marek; Kordowska Izabela; Kozicki Marcin; Kuczyńska Weronika; Kymona Karolina; Łata Dominika; Łomiak Inga Zofia; Malicka Angelika; Matysiak Sylwia; Modzelewski Piotr; Myślak Dominika; Nienałtowski Michał; Olender Lidia; Osiński Patryk; Pielach Oliwia; Podgurska Patrycja; Politowska Joanna; Rogalska Patrycja; Rogalski Paweł; Ruszczyńska Katarzyna; Szewczak Monika; Topólski Piotr; Tyburska Patrycja; Wielgolewska Małgorzata; Wiśniewski Dawid; Załęska Wiktoria; Załęski Paweł
Wychowawca klasy: p. Dorota Sołtysińska

Klasa IIIC

Bacławski Mateusz; Bladosz Weronika; Bobowska Martyna; Bryl Joanna; Budna Małgorzata; Chodkowska Julia; Czarkowski Jakub; Gutowska Sylwia; Jaworska Paulina; Kałamańska Monika; Klik Patrycja; Kołodziejska Klaudia; Kowalski Szymon; Napiórkowska Maria; Napiórkowska Martyna; Niedzielska Malwina; Ostaszewska Ilona; Pustoła Patryk; Reszka Bartosz; Rogala Jakub; Rosiński Filip; Rumińska Weronika; Rydzik Wiktoria; Rzewnicka Dominika; Rzewnicki Patryk; Skwiot Żaneta; Sumińska Julia; Wicher Klaudia; Wiszniewska Weronika
Wychowawca klasy: p. Halina Trela

Klasa IIID

Balcerzak Przemysław; Chmielewski Piotr; Garwarski Bartosz; Głażewski Krystian; Gołębiewska Katarzyna; Gregorczyk Damian; Jankowska Dominika; Janowski Jakub; Kierzkowska Emilia; Kowalkowski Dominik Piotr; Kurowska Patrycja Anna; Lipiński Łukasz; Markowska Lena; Mierzejewski Hubert; Napiórkowski Szymon; Nożewska Marlena; Piórkowska Patrycja; Pruszkowski Kamil; Rzewnicka Aleksandra; Rzewnicka Joanna; Sieczkowski Jarosław; Stolarczyk Mateusz Wiktor; Strzemieczny Sebastian; Szymborski Szymon; Świder Dorota; Żbikowska Anna; Żołyński Mikołaj
Wychowawca klasy: p. Nina Brzezińska