Otrzęsiny 2017

29 września w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Z tej okazji, jak co roku, każda klasa przygotowała krótki skecz, by zaprezentować się przed innymi uczniami. Scenki były oceniane przez: dyrektora szkoły p. Roberta Kluczka, p. Annę Serafin, p. Mariusza Celmera i przedstawicielkę Rady Uczniowskiej Adę Popławską. Jurorzy wysoko ocenili skecze i każda klasa otrzymała po 16 punktów. Następnie uczniowie klas pierwszych mierzyli się w innych konkurencjach. Pierwsza z nich polegała na wypiciu mleka przez dziurki zrobione w rękawiczce, w następnej konkurencji uczniowie musieli “ogolić” balon trzymając maszynkę w ustach, a na koniec każda klasa dostała po trzy pytania, na które musieli odpowiedzieć. Po wszystkich zmaganiach, ostatecznie wygrała klasa ID. Gratulujemy wszystkim uczestnikom otrzęsin pomysłowości, odwagi i cieszymy się, że do grona licealistów przyjęliśmy kreatywnych młodych ludzi.