Dzień Patronki

7 listopada 2017 roku w LO obchodzony jest Dzień Patronki. Uczniowie klas I-ych pełnią warty honorowe przy pomniku Marii Skłodowskiej-Curie.
Z okazji jubileuszu 150 rocznicy urodzin Noblistki przygotowano w naszej szkole szereg imprez okolicznościowych.
- O życiu prywatnym Marii i jej męża Piotra, także o pracach w prowizorycznym laboratorium uczniowie mogli dowiedzieć się oglądając ciekawą wystawę przygotowaną przez p. Annę Olkowską i p. Justynę Cichocką-Bugaj.
- Szkolny Konkurs wiedzy o patronie przygotowała p. Anna Markowska z klasy IId, przy współpracy p. Anny Olkowskiej i p. Agnieszki Kuchty.
Laureaci Konkursu LO:
1.Weronika Grzybowska Ib, 2.Wiktoria Domańska Ib, 3.Mateusz Kowalski Ia, 4.Jakub Bartosiewicz Ia, 5.Natalia Załęska Ic, 6.Katarzyna Niksińska Ic, 7. Aleksandra Rogala Ic, 8. Marcin Załęski Id, 9.Łukasz Kasjaniuk Id, 10.Łukasz Politowski Id.
Gimnazjum w Krasińcu:1. Milena Sokołowska, 2. Natalia Czaplicka, 3. Weronika Komorowska