Uroczyste Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości w LO

09.11.2018r świętowano w liceum odzyskanie niepodległości. Uczniowie szkoły otrzymali od wolontariuszy okolicznościowe kotyliony. Odbyła się również Akademia poświęcona tej rocznicy z udziałem Pocztu Sztandarowego. Wśród gości przybyłych na uroczystość Dyrektor powitał: Starostę Powiatu p. Zbigniewa Deptułę, Wicestarostę Powiatu p. Dariusza Wierzbickiego, Przewodniczącą Rady Rodziców p. Dorotę Tyburską, Prezesa Stowarzyszenia Pomocy Liceum p. Jana Rutkowskiego.
Uczniowie uroczyście odśpiewali Hymn i obejrzeli program artystyczny przygotowany pod kierunkiem p. Agnieszki Bobińskiej i p. Ewy Rogalskiej.
Obchody 100-lecia uświetniły również piękne dekoracje i okolicznościowe gazetki przygotowane pod kierunkiem p. Jolanty Perzanowskiej i p. Andrzeja Furmańskiego.
Nauczyciele historii przygotowali i przeprowadzili również konkurs o tematyce niepodległościowej.
Uroczystości zakończyły się posadzeniem ,,Dębu Niepodległości''.