Wigilia emerytowanych nauczycieli ZNP

Urząd Miejski w Makowie Mazowieckim 13.12.2018
„Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory (…) dzień, w którym wszyscy wszystkim ślą życzenia…”
Takim życzeniem, pięknym, ciepłym dla nauczycieli od uczniów makowskiego LO był program artystyczny, który z pewnością wzruszył słuchaczy i skłonił do wspólnego kolędowania „Lulajże Jezuniu”, „Cicha noc”, „Wśród nocnej ciszy” a także wiersze polskich poetów skłoniły słuchaczy do zadumy i refleksji. Melodie i słowa kolęd połączyły pokolenia. Pani Romualda Bieniak po występie dziękowała młodzieży nie ukrywając swojego wzruszenia..
Dla emerytowanych nauczycieli występowali uczniowie: Martyna Bobrowska IIIC, Sylwia Gutowska IIIC, Szymon Kowalski IIIC, Zofia Skwarcan IC, Barbara Szewczak IC, Marinjela Dymitrowa IC, Paulina Napierkowska IC, Kinga Dybikowska IB, Weronika Konarzewska IA, Michalina Mosakowska IA, Karolina Barańska IIC, Marta Jakubiak IIIA, Roksana Biedrzycka IIIB