Dzień Otwarty w LO.

Dnia 29 marca 2019r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie prezentowali atuty LO. Na wstępie Pan dyrektor, Robert Kluczek i Pani wicedyrektor, Urszula Nienałtowska, zaprezentowali ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020. Następnie swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie z klas o różnych profilach. Swój udział w przedsięwzięciu miała także młodzież z kół zainteresowań m.in. Szkolne Koło Wolontariatu, koło muzyczne i fizyczne, klub sportowy ,,Macovia’’, klub karate, ,,Maków Biega’’ oraz sekcja podnoszenia ciężarów. Zainteresowanie ofertą było ogromne. Gimnazjaliści i ósmoklasiści wykazali chęć brania udziału w doświadczeniach, które odbywały się na poszczególnych stoiskach. Uczniowie z klas o różnych profilach prezentowali tam doświadczenia fizyczne, chemiczne i biologiczne, a także prezentowali umiejętności w zakresie psychologii i języków obcych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Szkoła pokazała się z jak najlepszej strony, co potwierdzają słowa gości, wpisane do Kroniki Szkoły.