"Ojczysty - dodaj do ulubionych" - sukces makowskich licealistów

Tegoroczna edycja konkursu "Ojczysty - dodaj do ulubionych" zakończyła się wyjątkowo pomyślnie dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego imienia Marii Skłodowskiej-Curie. Bogiem a prawdą, po przeczytaniu od deski do deski kilku słowników i poradników językowych, skądinąd bardzo opasłych, nie było zaskakujące, że zajęli wysokie pozycje. Wszem wobec ogłaszamy, że Bartosz Wysocki, Hubert Sawicki i Patrycja Bober zajęli pierwsze, drugie i trzecie miejsce! Do konkursu zostali przygotowani przez Panią Elżbietę Modzelewską. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali z udziałem wiceprezydenta Ostrołęki - Pana Macieja Kleczkowskiego oraz organizatorów konkursu - dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego nr I imienia generała Józefa Bema w Ostrołęce i nauczycielki języka polskiego - Pani Iwony Malinowskiej.
Ponadto, szkolna ekspedycja miała okazję zdobycia wiedzy językowej znikądinąd tylko z wykładu Pana Andrzeja Michalskiego z Centrum Edukacji Humanistycznej. W każdym razie, zachęcamy wszystkich uczniów, by również przysiedli fałdów i brali udział w konkursach, a nuż okaże się, że w okamgnieniu będzie trzeba jechać po nagrodę...