,,Szkoła pamięta"

,,Zbliżają się dni, w których w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Porządkujemy groby i zapalamy znicze. Wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii- tej ogólnonarodowej i lokalnej. Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań."- te słowa skierował do Dyrektorów Szkół Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski, zachęcając, do włączenia się w akcję ,,Szkoła pamięta''.
Młodzież LO od kilku lat porządkuje groby zmarłych nauczycieli Liceum i zapala znicze.
Tegoroczna akcja odbyła się 24.10.2019 i 31.10.2019.
Uczniowie klasy I F i II B pod opieką nauczycielek p. Agnieszki Bobińskiej i p. Ewy Rogalskiej odwiedzali groby zmarłych nauczycieli liceum. W szkole zorganizowano również wystawę upamiętniającą zmarłych nauczycieli i pracowników szkoły.