Klasa IF na Wydziale Nauk o zdrowiu i Nauk Społecznych Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie

Zdjęcie

27 listopada 2019 roku klasa IF uczestniczyła w Ogólnopolskim Sympozjum Naukowo-Szkoleniowym ,,Młodzi konsumenci: zdrowie, nauka, kultura, wiara, media”
Uczniowie klasy psychologiczno- coachingowej wysłuchali wykładów:
1. Młodzi konsumenci: zdrowie; dr M. Dybowska
2. Powiem ci kim jesteś, czyli człowiek w świecie mediów; mgr J. Anuszewska
3. Savoire – wiwre w języku; ks. Dr M. Szymanik
4. Duchowy Fast food?; ks. Dr P. Nocko
5. Czy ,,smartwice” trzeba leczyć?; ks. Dr G. Kaczorowski

Następnym punktem programu było zwiedzanie Uczelni i Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej.
Wyjazd na wykłady z całą pewnością służył rozwijaniu umiejętności polonistycznych. Wykłady akcentowały problemy współczesnej młodzieży tj. uzależnienie od telefonu komórkowego, życie pod presją mediów, zdrowie fizyczne i duchowe. Był też doskonałą okazją do preorientacji zawodowej. Kadra i studenci opowiadali o przebiegu kształcenie, prezentowali możliwości Centrum Symulacji Medycznej, które zrobiło, obok profesjonalnych wykładów, największe wrażenie na uczniach.
ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie