Lista uczniów wszystkich klas uczących się w roku szkolnym 2020/2021 w naszym Liceum.

Klasa IA

Biedrzycki Bartosz, Chodkowska Anita, Chrzanowski Wojciech, Dąbrowski Kacper, Dolecki Alan, Drążek Małgorzata, Głaczyński Krystian, Gogolewski Jakub, Golba Adam, Goździewska Paulina, Grabowska Julia, Kierzkowska Alicja, Koczara Jakub, Koczara Krystian, Kołodziejski Mateusz, Komorowski Bartłomiej, Koprowski Oliwier, Krawczak Szymon, Kruszewska Maja, Kubik Jakub, Mierzejewski Bartosz, Modzelewska Mirella, Otłowski łukasz, Płaski Karol, Politowski Paweł, Redzyński Maksymilian, Ruszczyński Maksymilian, Sokół Krzysztof, Szewczak Dawid, Zbrzezna Karina, Żbikowska Kamila 
Wychowawca klasy: p. Barbara Pepłowska

Klasa IB

Brzeziński Norbert, Chmielewska Dominika, Czerwińska Inga, Dudyś Roksana, Głażewska Nadia, Głażewska Oliwia, Goździewska Natalia, Kędzierski Łukasz, Kluczek Julia, Krakowian Maja, Mosakowska Gabriela, Ostrowska Nikola, Perdion Aleksandra, Perdion Anna, Ruszczyńska Wiktoria, Siarkowska Anna, Skierkowski Szymon, Sobieski Damian, Stańczyk Jakub Piotr, Stepnowska Oliwia, Szewczak Klaudia, Todorowska Justyna, Tyburska Nikolina, Wasiński Michał, Wądołek Magdalena, Wielechowska Wiktoria, Wierzbicka Gabriela, Wiśniewska Amelia, Woźniak Julia, Wrońska Zofia, Załęska Patrycja, Żabik Adrianna
Wychowawca klasy: p. Magdalena Zegarowska

Klasa IC

Bartosiewicz Julia, Bednarczyk Klaudia, Białobrzewska Julia, Budna Aleksandra, Chrzanowska Julia, Cieślak Aleksandra, Domańska Julia, Drążek Oliwia, Dyga Justyna, Golon Monika, Gutowska Amelia, Jarzębska Amelia, Kosińska Zuzanna, Kowalska Natalia, Kraszewska Maja, Lewandowski Kacper, Magnuszewski Hubert, Matusiak Julia, Minurska Maja, Olkowska Klaudia, Pichała Aleksandra, Prekiel Julia, Rokicki Jakub, Ruszczyńska Zofia, Szewczak Aleksandra, Szwejkowska Nadia, Szymczak Igor, Tatarek Julita, Tupacz Joanna, Wiśniewska Gabriela, Wiśniewska Kinga, Zaręba Maciej, Żebrowska Kamila
Wychowawca klasy: p. Andrzej Furmański

Klasa IIA

Bartołd Sebastian, Bobińska Weronika, Chrzanowski Krzysztof, Grabowski Michał, Karkowska Magdalena, Kordowska Oliwia, Kosakowski Bartosz, Kowalska Natalia, Mikołajczyk Julia, Ordak Paweł, Otłowski Paweł, Płosińska Alicja, Regulski Jakub, Sitkiewicz Oliwia, Skura Bartłomiej, Skwarcan Krzysztof, Słoniewska Natalia, Szablak Jakub, Świadkowski Miłosz, Wadowski Witold, Wysocki Kacper, Zakrzewska Katarzyna, Żupnik Aleksandra
Wychowawca klasy: p. Anna Serafin

Klasa IIB

Balcerzak Bartosz, Bieńkowska Wiktoria, Bonisławski Krystian, Chmielewska Ewelina, Chrzanowska Amelia, Dziadak Aleksandra, Garwacka Adrianna, Garwarska Gabriela, Jastrzębska Emilia, Karpińska Monika, Korzyb Maria, Kuźma Gabriela, Nowotka Marcelina, Olkowska Agnieszka, Otłowska Julia, Otłowski Bartosz, Paczkowska Zuzanna, Pijanowska Daria, Serafin Martyna, Stańczak Małgorzata, Topólska Zuzanna, Załęska Zuzanna
Wychowawca klasy: p. Anna Markowska

Klasa IIC

Bednarowski Aleksander, Berlińska Zofia, Czajka Gabriela, Czajkowska Aleksandra, Dunikowska Dominika, Glinka Klaudia, Gwiazda Natalia, Janowska Julia, Kacprzykowska Karolina, Kacprzykowski Aleksander, Kamiński Krystian, Kaźmierczak Julia, Kobylińska Hanna, Konarzewski Karol, Kukliński Mateusz, Matuszewska Gabriela, Napiórkowska Weronika, Osiecka Karolina, Pałubińska Adrianna, Perdjan Natalia, Poniatowska Nina, Pydyszewski Jakub, Rachuba Amelia, Radziszewska Anna, Sierzan Martyna, Sobierajski Kacper, Szewczak Zuzanna, Szponar Aleksandra, Ślaski Karol, Węsek Joanna, Zabielska Karolina, Załęski Maciej
Wychowawca klasy: p. Robert Andrzej Kluczek

Klasa IID

Andrzejewska Patrycja, Augustyniak Aleksandra, Brzozowski Damian, Bulkowska Bożena, Goss Natalia, Jabłonowski Jakub, Kacprzycka Maja, Kalinowski Łukasz, Kołakowski Jakub, Komorowska Oliwia, Krawczyk Dawid, Mróz Wiktoria, Niksińska Amelia, Pałaszewski Kacper, Pańczyk Anna, Sierzan Piotr, Sitkiewicz Maria, Skórzyńska Julia, Trojanowski Krystian, Turos Sebastian, Załęgowski Szymon, Żbikowski Jakub
Wychowawca klasy: p. Tomasz Kowalewski

Klasa IIIA

Ambroziak Sandra, Brzostek Mateusz, Bukowska Zofia, Chodkowski Piotr, Ciok Sebastian, Czaplicka Zuzanna, Danowski Bartosz, Drejka Alicja, Dublicki Kamil, Gójski Mateusz, Groszyk Kacper, Idzikowski Mateusz, Jackowski Jakub, Jackowski Oskar, Jóźwik Magdalena, Karczewska Joanna, Karczewski Mateusz, Kaszuba Bartosz, Kiliański Jakub, Lechmańska Karolina, Lewandowski Krystian, Łada Julia, Miecznikowski Filip, Mierzejewski Antoni, Modzelewski Adrian, Napiórkowska Katarzyna, Otłowski Tobiasz, Stolarczyk Jakub, Świerczewska Zuzanna, Wawrzyszcz Miłosz, Zalewski Jakub
Wychowawca klasy: p. Tomasz Roter

Klasa IIIB

Ambroziak Natalia, Artyfikiewicz Anna, Bark Oliwia, Biedrzycka Karolina, Bobińska Adrianna, Dąbrowski Bartłomiej, Grono Aleksandra, Kęszczyk Dorota, Konikiewicz Katarzyna, Lewaśkiewicz Adrianna, Młotkowska Wiktoria, Nowotka Aleksandra, Napierkowska Aleksandra, Napiórkowska Oliwia, Okrąglińska Julia Ewa, Pazdyka Jakub, Podgurska Kinga, Pomiechowska Kamila, Przybysz Anna, Rogalski Rafał, Rykowska Magdalena, Sosnowik Jakub, Tłomacki Dominik, Tośka Amelia Aleksandra, Turowski Igor, Walecka Weronika, Wielechowska Milena, Wielgolawska Angelika, Żbikowska Oliwia
Wychowawca klasy: p. Arkadiusz Gójski

Klasa IIIC

Chodkowska Gabriela, Chrzanowska Paulina, Cikacz Alicja, Domańska Zuzanna, Dyga Zuzanna Gabriela, Gamdzyk Emilia, Jankowska Emilia Izabela, Jaworowski Patryk Jan, Jóźwik Nina, Kostrzewska Kornelia, Kowalkowska Zuzanna, Kukowska Patrycja, Lewandowska Joanna, Madrak Hubert, Majewska Zuzanna, Majkowska Maja, Marańska Aleksandra, Matłach Wiktoria, Niezgoda Gabriela, Otłowska Natalia, Olszewska, Ewelina Weronika, Politowska Emilia Zuzanna, Rzeźnicka Kinga, Sawicka Oliwia, Strzeszewska Oliwia, Szałkowska Adrianna, Szponar Zofia Daria, Todorowska Wiktoria, Wilczewska Ewa Maria, Winnicka Aleksandra, Żurawińska Karolina
Wychowawca klasy: p. Elżbieta Modzelewska

Klasa IIID

Adamkiewicz Ewa, Berlińska Zuzanna, Biedrzycki Marcin Mateusz, Boguszewski Miłosz, Chrzanowski Jakub, Chrzanowski Maciej, Cikacz Nikola, Czapska Gabriela, Dawidczyk Krzysztof, Dąbrowski Paweł, Furmański Stefan, Gnas Bartosz Jan, Gogolewska Kinga, Gutowski Szymon, Knyżewska Kornelia, Kołodziejczak Mateusz, Kraszewski Hubert, Kruszewski Mikołaj, Łach Paulina, Łaskarzewski Bartosz, Matusiak Kacper, Modzelewska Justyna, Napiórkowski Bartosz, Rachuba Adam,Sierzan Paweł, Smurlik Kacper, Szewczak Alicja, Wielechowski Krystian, Wiśniewski Michał
Wychowawca klasy: p. Halina Trela

Klasa IIIE

Bagińska Aleksandra, Bełdycka Blanka, Cywińska Monika, Drejko Gabriela, Drejko Patrycja, Gogolewska Joanna, Golba Jakub, Goss Wiktoria, Jaskułowska Alicja, Kobylińska Samanta, Kozicka Magdalena, Kozłowska Natalia, Kubik Bartosz, Majewska Aleksandra Dominika, Olender Martyna, Otłowska Małgorzata, Paczkowski Jakub, Pazdyka Amelia, Róziecka Julia, Rulka Ilona, Sosnowska , Oliwia, Szydłowska Jolanta, Uchrońska Julia, Wielechowski Adrian, Wielgolewski Piotr,
Wychowawca klasy: p. Mariusz Celmer

Klasa IIIF

Ayoush Laila Jagoda, Bartosiewicz Wiktor, Bastek Natalia, Bazydło Magdalena, Bury Anna, Cesarska Roksana Alicja, Dobosz Oliwia, Drewelus Dominika, Kluczek Kacper, Kołodziejska Aleksandra, Kołodziejska Natalia Anna, Kośka Bartosz Mikołaj, Królicka Oliwia, Lipińska Dagmara, Łukaszewska Kinga, Majkowska Katarzyna, Myślak Laura, Nowicki Michał, Padowska Kinga, Rozicka Karolina, Ruszczyńska Daria, Sawicka Julia, Skierkowska Wiktoria, Słoniewski Mateusz, Struś Zuzanna, Szydłowski Paweł, Wierzbicka Alicja, Wronowska Paulina, Załęska Marta, Zbrzezna Zuzanna, Zera Eliza, Żbikowska Patrycja
Wychowawca klasy: p. Agnieszka Bobińska

Skip to content