Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Dnia 1 września oficjalnie rozpoczął się rok szkolny 2021/2022. W naszej szkole odbyło się to w sposób szczególny w klasach pierwszych o godzinie 9:00 na hali sportowej. Uroczystość rozpoczęła dyrektor Liceum Pani Nina Brzezińska, która powitała zgromadzonych gości, nauczycieli oraz tegorocznych pierwszoklasistów.

Dyrektor Liceum Pani Nina Brzezińska

Wicestarosta Pan Dariusz Wierzbicki pogratulował uczniom wyboru szkoły i życzył udanego roku szkolnego. Prezes Stowarzyszenie Pomocy Liceum Pan Tomasz Kowalewski zaprosił uczniów do uczestnictwa w projektach realizowanych przez Stowarzyszenie, ale również zachęcił ich do działania na rzecz szkoły i realizowania swoich pomysłów.

Podczas uroczystości na hali sportowej uczniowie klas pierwszych poznali swoich wychowawców, nauczycieli i złożyli ślubowanie, którego tekst odczytała Pani Magdalena Zegarowska.

Przywitaliśmy uczniów klas IA (Politechnicznej) IB (Medyczno-Farmaceutycznej) IC (Językowo-Prawniczo-Lingwistycznej).

Uczniowie klas pierwszych

Drodzy Licealiści, życzymy Wam udanego roku szkolnego!
Zdjęcia: Pani I. Pazik