Brązowa tarcza dla LO

Po raz kolejny LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Nr I im. Marii Curie – Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim wśród najlepszych liceów w Polsce w rankingu Perspektyw 2021.


27 stycznia 2021 roku ogłoszono wyniki XXIII Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Liceów i Techników – Perspektywy 2021. Nasze Liceum znalazło się wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł “Brązowej Szkoły 2021”. To 115 miejsce w województwie mazowieckim.


Zgodnie z postanowieniem Kapituły, licea ogólnokształcące zostały ocenione na podstawie trzech kryteriów: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych. W zestawieniach zostały zaprezentowane jedynie szkoły, które uzyskały najlepszą pozycję rankingową szkół w Polsce.


Jak dowiadujemy się ze strony internetowej czasopisma: „ranking jest ważnym instrumentem w badaniu jakości szkolnictwa’’. Nasza szkoła od lat zajmuje wysokie miejsca. Wyniki potwierdzają, że jesteśmy bardzo dobrą szkołą nie tylko w powiecie. Sukces ten zawdzięczamy pracowitości uczniów i zaangażowaniu nauczycieli.

Możliwość komentowania została wyłączona.
Rekrutacja INFO
Zobacz zasady rekrutacji do naszego Liceum.
Zobacz szczegóły
Kategorie
Skontakujmy się
Tutaj znajdziesz dane, poprzez które skontaktujesz się z nami.
  • ul. Kopernika 2, 06-200 Maków Mazowiecki
  • (29) 71-71-285
  • lommak@o2.pl
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com
Skip to content