Klub Absolwenta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Kochani uczniowie, drodzy rodzice!

Nauka w liceum to pierwszy krok w dorosłość naszych uczniów. Ale co dalej? Wielu uczniów i rodziców spędza wiele godzin na dyskusji o wybraniu odpowiedniego kierunku studiów. Czy podążać za swoim hobby? Co przyniesie mi największe korzyści? Gdzie będę mógł/ mogła dalej się rozwijać? Mamy dla Was pomoc!

Klub Absolwenta to cykl spotkań dla uczniów naszego liceum z jego absolwentami podczas, których każdy uczeń będzie mógł otrzymać kilka wskazówek i dowiedzieć się co dalej.

Naszą szkołę ukończyło wielu wspaniałych uczniów, którzy obecnie odnoszą ogromne sukcesy na niwie artystycznej, biznesowej, edukacyjnej czy politycznej.

Mamy nadzieję, że spotkania z tymi osobami pomogą Wam w podjęciu decyzji a może nawet otworzy nowe horyzonty rozwoju.

Do zobaczenia na pierwszym spotkaniu, już w listopadzie.