Konkurs Stowarzyszenia Pomocy Liceum

Szanowni Państwo,
dziękujemy za wiele pozytywnych komentarzy i pochwał za nasze działania, obiecujemy dalej działać na rzecz dobra młodzieży. Podczas rozmów często pytacie nas w jaki sposób możecie wesprzeć finansowo nasze działania i pomóc uczniom LO im. Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Maz. Zachęcamy Państwa do wpłat darowizn na cele statutowe naszego Stowarzyszenia poprzez przelewy pieniężne na konto naszego Stowarzyszenia.

Numer konta: 91 1240 5325 1111 0000 5051 3853
Tytuł: Darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia

Do czego posłużą pieniądze przeznaczone na cele statutowe? To między innymi zajęcia z języka hiszpańskiego, nagrody oraz stypendia dla uczniów, ale także dodatkowe zajęcia wyrównawcze dla uczniów Co oferujemy w zamian? Oczywiście oprócz wdzięczności członków Stowarzyszenia oraz uczniów do każdej darowizny powyżej 10 złotych dokładamy materiałową torbę z logiem Stowarzyszenia Pomocy Liceum Torba pomieści nie tylko weekendowe zakupy, ale także książki. Z tej okazji mamy również dla Państwa konkurs, w którym można wygrać dwie torby Co trzeba zrobić?
1. Polub fanpage Stowarzyszenia Pomocy Liceum
2. Polub post na Facebooku
3. Udostępnij go publicznie
4. Czekaj na wyniki losowania, które zostaną opublikowane w najbliższy piątek 22 października około godziny 13.00

Odbiór nagród odbędzie się o godzinie 16.50, przed podwieczorkiem autorskim z doktorem Panem Mariuszem Celmerem, w Centrum Dialogu Kulturowego „Dom Wesołka” na ul. Zielony Rynek 5 w Makowie Mazowieckiem lub po uprzednim kontakcie z nami poprzez wiadomość na Messengerze.
Torby z naszym logiem będą również dokładane do zakupu dwóch tomów Dziejów Makowa Mazowieckiego Ci z Państwa, którzy zdecydują się na przekazanie darowizny zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia czasu i miejsca odebrania torby.

Dziękujemy za wszelkie darowizny oraz życzymy powodzenia w konkursie!