Otrzęsiny 2022

25 listopada w naszej szkole odbyły się pierwsze od czasu pandemii otrzęsiny klas pierwszych. Z tej okazji, każda klasa pierwsza przygotowała krótki skecz, przedstawiający jej profil i upiekła ciasta – jako wkupne. Na przerwach pierwszoklasiści wzbogacili swój makijaż o kota na twarzy. Z pośród wszystkich kabaretów nasze szanowne jury, pierwszym miejscem nagrodziło klasę 1C. Oczywiście nie obyło się również bez dyskoteki przygotowanej przez członków szkolnego radiowęzła oraz RSU. Gratulujemy wszystkim uczestnikom otrzęsin pomysłowości, odwagi i cieszymy się, że do grona licealistów przyjęliśmy kreatywnych, cudownych, młodych ludzi!