Tydzień przedsiębiorczości

Nareszcie możemy zdradzić Wam projekt nad którym pracowaliśmy w ostatnich tygodniach. W dniach 4 – 15 listopada w naszej szkole odbędzie się Tydzień Przedsiębiorczości.

W tych dniach odbędą się spotkania z doradcami zawodowymi a także warsztaty z ekonomii społecznej, bankowości, wykład o cyberbezpieczeństwie oraz konkurs wiedzy o doradztwie zawodowym dla szkół podstawowych oraz przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych do którego zaprosiliśmy wszystkie szkoły z naszegeo powiatu oraz ościennych gmin. Dla najlepszych uczniów czekają wartościowe nagrody.

Wśród patronów naszego wydarzenia są SGH Warsaw School of Economics, MOWES – Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, Santander Bank Polska Odział w Makowie Mazowieckim oraz oczywiście Stowarzyszenie Pomocy Liceum im. Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Maz.

Wkrótce więcej szczegółów dotyczących spotkań w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości w naszym Liceum.