Liceum Ogólnokształcące nr I
im. Marii Curie-Skłodowskiej
w Makowie Mazowieckim

Warsztaty z chemii i fizyki

W LO im. Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Maz. odbędą się warsztaty chemiczno-fizyczne połączone z wykładem o życiu i osiągnięciach patronki naszego Liceum ��‍�� Warsztaty wraz ze swoim zespołem poprowadzą Panie Anna Olkowska (chemia) oraz Agnieszka Kuchta (fizyka).

Warsztaty rozpoczną się o godz. 8.55 i zakończą się o godzinie 15.00 ⏰ Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania. UWAGA❗️Czas trwania warsztatów dla jednej grupy to 45 minut. Zapraszamy do kontaktu, liczy się kolejność wpłynięcia zgłoszenia ��‍♀️��

Dziękujemy Samorządowi Województwa Mazowieckiego za finansowe wsparcie naszego przedsięwzięcia �� Z budżetu Województwa Mazowieckiego zakupiliśmy również sprzęt multimedialny, który z pewnością ułatwi nam organizację imprezy! 
 
Chętne do osoby do wzięcia udziału w turnieju zapraszamy do kontaktu z koordynatorem: Tomaszem Kowalewskim – tel. 514 934 453.
 
Organizatorzy zapewniają pełną dostępność architektoniczną, informacyjną oraz cyfrową dla osób ze szczególnymi potrzebami.
 
Zapraszamy!
Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content