BISKUP PŁOCKI – SZYMON STUŁKOWSKI W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM NR I

17 kwietnia 2023 wicedyrektor LO – Radosław Filek powitał biskupa w murach naszej szkoły.
    „Obecność Waszej Ekscelencji jest dla nas wielkimświętem i ogromnym przeżyciem. To dziś część uczniów klas I i II przyjmie sakrament bierzmowania.
    Obecność księdza Biskupa jest szczególnie ważna w dzisiejszych czasach dla młodego pokolenia poszukującego wartości  i wsparcia duchowego oraz dla nas, rodziców i nauczycieli, którzy pragną swoje działania wychowacze opierać na prawdziwych i trwałych wartościach.”
    W spotkaniu z dostojnikiem kościelnym uczestniczyła młodzieź LO, nauczyciele a także goście
    Uczniowie zaprezentowali „Oratorium o Bożym Miłosierdziu” przygotowane przez księży: Mariusza Marciniaka i Jacka Zakrzewskiego i nauczycielkę Agnieszkę Bobińską.