Pożegnanie P. Bukowskiej

Pani Marianna Bukowska – nauczycielka języka polskiego w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim w latach 1984 – 1998, jako emerytowany nauczyciel w latach 1999 – 2005. Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi oraz Złotą Odznaką ZNP

Społeczność Liceum Ogólnokształcącego Nr I ze smutkiem żegna Panią Mariannę Bukowską

wieloletnią nauczycielkę języka polskiego, Zapamiętamy ją, jako postać niezwykle barwną, obdarzoną poczuciem humoru i wielkim dystansem do siebie. Była wspaniałym człowiekiem, wychowawcą wielu młodych ludzi – naszych absolwentów, wśród których grona znajdują się obecnie pracujący w liceum nauczyciele. Będziemy pamiętać Panią Mariannę Bukowską jako wspaniałą koleżankę, która potrafiła się dzielić swoim doświadczeniem i z dużą dozą humoru opowiadać o szkole i jej życiu. Do historii szkoły przejdą też lekcje poloneza do perfekcji ćwiczone z uczniami przed Studniówkami. Potrafiła Pani znaleźć czas, będąc już emerytowanym nauczycielem, aby układy tego pięknego tańca cieszyły oko zarówno tańczących jak i gości tych szkolnych balów. Na zawsze pozostanie Pani w naszej pamięci jako wspaniały człowiek, nauczyciel, wychowawca, przyjaciel naszej szkoły.